Неділя, 29.01.2023, 13:03
Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Січень » 8 » Фестиваль Розстріляна молодість
14:34
Фестиваль Розстріляна молодість

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення

Всеукраїнського відкритого літературно-музичного

фестивалю вшанування воїнів України «Розстріляна молодість»

 

 1. Мета і завдання Фестивалю

 

 1. Всеукраїнський відкритий літературно - музичний фестиваль «Розстріляна молодість» (далі - Фестиваль) проводиться з метою інтернаціонального, військово-патріотичного виховання учнівської молоді на прикладах героїчної боротьби українського народу за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України; підтримки творчо обдарованої молоді; виявлення нових імен талановитих виконавців, молодих поетів, композиторів.

1.2. Основними завданнями є:

- вшанування подвигу воїнів, мужності та героїзму;

- популяризація серед учнівської молоді героїзму військового подвигу;

- виховання громадянської свідомості у підростаючого покоління;

- привернення уваги суспільства до проблем ветеранів війни, учасників АТО;

воїнів, солдатських та офіцерських вдів, родин;

- посилення волонтерської діяльності;

- збагачення української пісні, віршу героїчним, військовим репертуаром;

- розвиток та розповсюдження таланту творчої, обдарованої молоді.

 

 1. Організатори Фестивалю

 

2.1. Організаторами Фестивалю є Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, Житомирська обласна громадська організація «Розстріляна молодість», Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості, Житомирська міська організація воїнів- інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану, управління культури і туризму Житомирської облдержадміністрації, Управління культури Житомирської міської ради, Всеукраїнське об’єднання ветеранів міського та обласного відділення, заклади професійної (професійно-технічної) освіти Житомирщини.

 

 1. Учасники Фестивалю
 1. До участі у Фестивалі запрошуються вихованці загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів з різних областей України та міста Києва, представники професійних та аматорських колективів, воїнів – учасників бойових дій, які у своїх творчих виступах розкривають тему Фестивалю.
 2. Фестиваль проводиться на базі Житомирського державного будинку художньої та технічної творчості .

 

Фестиваль проходить у два етапи.

І – ий етап заочний – відбірковий (з 12 грудня 2018 року до 18 січня 2019 року, без участі конкурсантів, за результатами представлених відеоматеріалів).

ІІ - ий етап гала-концерт переможців 13 лютого 2019 року (участь колективів, які пройшли відбірковий тур).

 1. Для участі у заочному - відбірковому етапі Фестивалю просимо до 10 січня 2019 року надіслати на електронну адресу: zhdbhtt@ukr.net або на поштову адресу: 10014, м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 11, Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості:

- заявку (форма додається);

- відеозапис виступу колективу (окремого виконавця) 2 різножанрових твори різних виконавців ( пісня, вірш, поема, танець, музичний твір) у форматі CD або флеш карті (уточнення носіїв в оргкомітеті за тел. (0412) 47-08-63).

Тривалість виступу – до 3-4 хв.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном (0412) 47-08-63 (оргкомітет Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість»).

3.4. Вимоги до програми фестивалю:

Підготувати високохудожній номер аматорського колективу на патріотичну тематику:

- вокально-хореографічна та літературно-музична композиція;

- авторські різножанрові твори (пісня, вірш, проза, танець, музичний твір, виступ духового оркестру);

- хореографічна постановка;

- інсценізація драматичного твору, театру місцевого факту.

У фестивалі беруть участь: вокальні колективи, солісти, духові оркестри, інструментальні ансамблі, ВІА, хореографічні та театральні колективи, окремі виконавці авторської поезії, письменники, літератори, поети. На фестиваль можна надсилати літературні твори, проекти, документальні та художні фільми, книги.

Номінації фестивалю:

 • вокал,
 • хореографія,
 • театр,
 • духові оркестри,
 • інструментальні ансамблі,
 • ВІА,
 • власні авторські твори,
 • література і кіномистецтво,
 • фотомистецтво,
 • образотворче та декоративно – ужиткове мистецтво.
 1. Для участі у заочному етапі конкурсної програми в номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» просимо надіслати до 10 січня 2019 року за адресою: 10014, м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 11 в Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості, оргкомітету фестивалю наступні роботи в різних жанрах: живопис, графіка, батик, декоративний розпис, художня вишивка, різьблення та інкрустація по дереву, художня та документальна фотографія (роботи не повертаються).

Надіслані роботи повинні відповідати темі Фестивалю, бути підписаними, із зазначенням: назви твору, прізвища, ім’я, вік автора, повної назви закладу, у якому навчається учасник, прізвища, ім’я, по батькові керівника У заявці обов’язково вказати номер контактного (мобільного) телефону.

 

Критерії оцінювання робіт:

- повне розкриття теми;

- майстерність виконання;

- оригінальність композиційного рішення;

- композиційна цілісність.

3.6. Роботи, відібрані журі, будуть експонуватися на виставці під час проведення очного етапу Фестивалю.

 1. Оргкомітет та журі фестивалю визначає переможців заочного – відбіркового етапу і надсилає їм запрошення на участь у заключному – очному етапі фестивалю.

3.8. Для участі у заключному – очному етапі Фестивалю учасники повинні мати:

- запис фонограми мінус (- 1) на якісних носіях МD;

- кожен запис має бути наданий з точною назвою номеру та колективу (прізвищем виконавця);

- відеоряд.

 

Вокальне виконання під фонограму плюс не допускається.

 

Критерії оцінювання:

- художній рівень виконавської майстерності;

- рівень сценічної культури;

- розкриття теми;

- драматургія та режисура хореографічної (театралізованої) композиції, її відповідність пісенному матеріалу;

- відповідність образу ( репертуару) тематичній спрямованості;

- логічне мовлення, дикція;

- яскрава індивідуальність;

- рівень володіння мистецькими засобами.

Тривалість виступу учасників в очному турі до 4 хвилин.

 1. Переможці Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» беруть участь у фінальному Гала – концерті.
 1. Нагородження
 1. Учасники Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість» нагороджуються дипломами Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, почесними відзнаками від оргкомітету.

 

Фінансування

5.1. Проїзд, проживання, харчування учасників Фестивалю та керівників, що супроводжують, здійснюється за рахунок організації, що відряджає. Орієнтовна вартість проживання учасників фестивалю 85 грн. за добу, харчування - 95 грн. (три рази на добу).

 

Організаційні питання

 1. Заїзд і реєстрація учасників 13 лютого 2019 року ( з 08 .00 години) за адресою: м. Житомир, Площа Соборна, 6, Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.Кочерги.

Для організованої зустрічі у м. Житомирі просимо завчасно повідомити про час прибуття та вид транспорту (автобус, потяг, маршрутне таксі) на якому прибуватимуть учасники Фестивалю, а також повний кількісний склад делегації за телефонами: роб.(0412)-47-08-63, (068)0151771, контактна особа - Бахур Ніла Станіславівна.

Додаток № 2

 

Склад оргкомітету

Всеукраїнського відкритого літературно-музичного

фестивалю «Розстріляна молодість»

 

Шмалюк Анатолій - засновник фестивалю, голова оргкомітету, полковник Служби Безпеки України в запасі, Член національної Спілки журналістів України, письменник, поет, володар золотої медалі за авторський проект «Розстріляна молодість» та почесного звання «Гордість України».

Ткачук Неля - заступник голови, директор Житомирського державного будинку художньої та технічної творчості.

 

Члени оргкомітету:

Середницька Алла - начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України;

Бут Світланаголовний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України;

Шкура Геннадій – директор Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України;

Педоренко Олена –заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України;

Шевчук Лариса – куратор фестивалю начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації;

Липовецька Ольга - координатор фестивалю заступник начальника – начальник відділу загальної середньої дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації;

Мосейчук Світлана – директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну», заслужений працівник освіти, відмінник освіти України;

Мєнтов Павло – голова Житомирської обласної організації воїнів-інтернаціоналістів Української спілки воїнів Афганістану;

Прушковський Володимир – голова Житомирської обласної філії інвалідів України.

Градовський Петро – директор ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище», Заслужений працівник освіти України, Голова асоціації директорів ПТНЗ у Житомирській області.

Сук Лариса модератор фестивалю. Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Осінський Павло – начальник оркестру, військовий диригент, майор Житомирського військового інституту ім.С.П.Корольова.

Хом'як Ростислав – керівник та диригент естрадно-духового оркестру комунального закладу «Палац культури» Житомирської міської ради.

Цапура Віктор начальник оркестру, військовий диригент, майор 95 окремої ДШБ.

 

Додаток № 3

Орієнтовний план проведення Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість»

12 лютого 2019 р.

08.00 - 21.00 - Зустріч учасників фестивалю з різних областей України.

16.00 - 18.00 - Екскурсія по місту Житомиру з відвідуванням будинку

музею С.П.Корольова та музею космічної техніки.

19.00 - 20.00 - Вечеря. Вечір відпочинку.

13 лютого 2019 р.

Місце проведення: м. Житомир, Площа Соборна, 6, Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І. Кочерги

08.00 - 11.00 Заїзд, реєстрація учасників фестивалю.

11.00 - 12.00 Прес - конференція (організаторів, учасників бойових дій,

адміністрації, гостей фестивалю).

12.00 - 13.00 Виступ   зведених духових оркестрів «Народний художній колектив» «Гучні сурми» Житомирського державного

будинку художньої та технічної творчості та колектив

«Возвягель» ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище»

13.00 Відкриття фестивалю.

Гала - концерт.

Нагородження учасників фестивалю за номінаціями.

16.00. Закриття фестивалю.

16.00-17.00 Підведення підсумків заходу.

Після 18.00 Від'їзд учасників.

 

 

Додаток № 4

 

АНКЕТА - ЗАЯВКА

учасника Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю

«Розстріляна молодість»

 

 1. Відомості про заклад, адреса учасника _____________________________
 2. Назва творчого колективу______________________________________
 3. Прізвище, ім’я, по батькові керівника колективу______

4. Прізвище, ім’я та по-батькові (повністю), ідентифікаційний номер окремого виконавця _____________________________

5. Кількість учасників (чоловіків, жінок)__________________

6. Контактна інформація: робочий, мобільний, домашній телефон, поштова адреса_____________________________________

7. Програма виступу (автор віршів, автор музики, назва твору, час виступу)_________

8. Вид носія, на якому викладений конкурсний твір___________________________________________

9. Коротка творча біографія про колектив (виконавця) перемоги, досягнення, участь в конкурсах, фестивалях___________________________________________

10. Відеоряд___________________________________________________

11. Представити друкований текст твору виконавця_________

 

 

 

 

Дата підпис ПІБ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 370 | Додав: zhdbhtt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook
 • ЖДБХТТ© Site by Vlad Voytovich© 2023©
  Конструктор сайтів - uCoz